Battal ilgezdi Haberleri

battal ilgezdi haberleri ve güncel battal ilgezdi gelişmeleri, battal ilgezdi ile ilgili tüm video, battal ilgezdi fotoğrafları ve battal ilgezdi haberleri Ataşehir | Ataşehir Haber | Ataşehir Haberleri | Haber Ataşehir | Ataşehir Tv | Son Dakika Güncel Ataşehir Gelişmeleri G sitemizde


ATAŞEHİR

Ataşehir Belediyesi’nin ilçeye yeni ve modern bir "sokak hayvanları bakımevi" kazandırmak amacıyla yaptığı başvuru 8 yıl sonra kabul edildi.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, www.atasehir.bel.tr web sitesi üzerinden Ataşehir'de yaşayan komşularına teşekkür etti.

Ataşehir’in yıllardır çözülemeyen en büyük sorunlarının biri olan imar problemleri bir bir çözüme kavuşurken, Mustafa Kemal ve Aşık Veysel mahallelerinin...

Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Çerkez'in CHP'den Çekmeköy Belediye Başkan aday adayı olmasının ardından göreve tekrar dönüp dönmeyeceği merak konusu...

SİYASET

CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Onursal Adıgüzel, adaylık sonrasında ilk toplantısını yerel basın mensuplarıyla gerçekleştirdi.

ATAŞEHİR

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP'den neden istifa ettiğinin perde arkasını yaptığı basın açıklaması ile kamuoyuna paylaştı.

ATAŞEHİR

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP'den istifası ardından Ataşehir Belediyesi'nde basın mensuplarına açıklamada bulundu.

SİYASET

CHP'de kritik MYK toplantısı devam ederken, Parti Sözcüsü Deniz Yücel basının karşısına geçti.

SİYASET

Ataşehir siyasetini hareketlendiren son dakika gelişmesi yaşandı.

ATAŞEHİR

Ataşehir’deki birçok mahalleyi ilgilendiren nazım imar planı ile uygulama imar planı değişikliklerinin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde kabul edilmesinin ardından, Ataşehir...

KÜLTÜR-SANAT

İçerenköy Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, yapımı tamamlanan ve hizmete açılan İnal Aydınoğlu Kültür Merkezi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

ATAŞEHİR

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, İçerenköy'de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu temsilcilerini ve cami dernek yöneticilerini ağırladı.