Ataşehir Haber İnternet Haber Sitesi
İmtiyaz Sahibi / Grantee

TE BILISIM YAZILIM INTERNET KIRALAMA HIZMETLERI SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI
 

Yayına Başlama Tarihi: 2013

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Serkan ŞİMŞEK
 

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Güldür Bilgili

Editörler / Editors
Batuhan Yıldız

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Serkan Şimşek 
Güldür Bilgili 

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Av. Vahit Kaya
(Kaya Partner Hukuki Danışmanlık)

Mali Müşavir / financial advisor

Rıza Karapunar
 

Reklam /  Advertise

Serkan ŞİMŞEK

Adres

Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Yolu Cad., Çandarlı Sok. No: 7 Ekşioğlu Plaza Kat: 2 D:14 Ataşehir - İSTANBUL

E-Mail Adresi

Telefon

0216 711 0 222

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

TE Bilişim Yazılım

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Atasehirhaber.com.tr  harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Köşe yazarları yazdıkları yazıdan sorumlu olup, hukuki olarak Atasehirhaber.com.tr sorumlulukları üzerine almaz.

 

Privacy Policy

© Copyrigth 2013 www.atasehirhaber.com.tr ve www.haberatasehir.com'un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.atasehirhaber.com.tr ve www.haberatasehir.com’a aittir. www.atasehirhaber.com.tr ve www.haberatasehir.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.atasehirhaber.com.tr ve www.haberatasehir.com'in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.atasehirhaber.com.tr ve www.haberatasehir.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.atasehirhaber.com.tr’de hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.atasehirhaber.com.tr and www.haberatasehir.com. However, sometimes the www.atasehirhaber.com.tr uses third parties to process your information. www.atasehirhaber.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.atasehirhaber.com.tr and www.haberatasehir.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.atasehirhaber.com.tr and www.haberatasehir.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.atasehirhaber.com.tr and www.haberatasehir.com its services. When you use atasehirhaber.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.atasehirhaber.com.tr and www.haberatasehir.com cookies section of our full Privacy Policy.