Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, Ramazan Bayramı dolayısıyla Ataşehir Belediyesi Çağrı Merkezi’nde çalışan personeli ziyaret etti.

I M G 20240411 W A0013

Başkan Onursal Adıgüzel belediye personelinin tek tek bayramlarını kutladı. Belediye çalışanları ile bir süre sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel, gösterdikleri çaba ve özveriden dolayı tüm personele teşekkür etti.

I M G 20240411 W A0007

Ziyarette ayrıca Ataşehir Belediye Başkanı Onursal Adıgüzel çağrı merkezine gelen aramalara cevap vererek vatandaşlarla birebir görüştü.

I M G 20240411 W A0001

Ataşehir Belediyesi’nin Çağrı Merkezi sayesinde vatandaşlarına bir telefon kadar yakın olduğunu söyleyen Adıgüzel, “Yurttaşlarımız günün her saati isteklerini, taleplerini, önerilerini Çağrı Merkezi’mize bildirebilirler. Halkımızın huzur içersinde bir bayram geçirmesi için çalışanlarımız görevleri başında olmaya devam edecekler. Bizler de onları ziyaret ederek hem bayramlarını kutlamak hem de görevlerinde başarılar dilemek istedik. Bu vesile ile görevleri başında olan tüm mesai arkadaşlarımın bayramlarını bir kez daha kutluyorum” dedi.