İl Başkanı Kaftancıoğlu, Ataşehir'de çalışmaları inceledi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İl Başkanı Kaftancıoğlu, Ataşehir'de çalışmaları inceledi
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, salgın sürecinde CHP'li belediyelere gerçekleştirdiği ziyaretlerine devam ediyor. Kaftancıoğlu, ilçe başkanları ve il yöneticilerinin de eşlik ettiği programda Ataşehir Belediyesi'ni ve çalışmaların yapıldığı birimleri ziyaret etti.
KORONAVİRÜS
AVCIKORU

Kaftancıoğlu, ilçe başkanları ve il yöneticilerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde Ataşehir belediyesinin çalışmalarını yerinde inceleyerek  salgın sürecinde gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bilgi aldı.

”BELEDİYELERİMİZ DERMAN OLUYOR”
Canan Kaftancıoğlu, iktidarın tüm engellemelerine rağmen CHP’li belediyelerin ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye ve vatandaşlara hizmet vermeye devam edeceğini belirterek ”Bu süreçte CHP’li ilçe belediyelerimiz ve büyükşehir belediyelerimiz olağanüstü bir performans ile çalışıyor. Hem de bütün bu çalışmaları, iktidarın engellemelerine rağmen olukça başarılı bir şekilde yapıyorlar.

İstanbullu vatandaşlarımız, belediye personellerimizin emekleri ile bu süreci rahat bir şekilde atlatmaya çalışıyor. İktidarın beş maske bile dağıtamadığı bir alanda belediyelerimiz bütün ihtiyaç sahiplerinin derdine derman oluyor. Belediyelerimiz tüm engellemelere rağmen halkçı zihniyet ve hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

”YOĞUN BİR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ”
Ziyaretlerine Ataşehir’den başlayan Kaftancıoğlu, İl Başkan Yardımcıları Özgür Nas, Serpil Beşok, Aysemin Gülmez, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi,  İlçe Başkanı Celal Yalçın, Belediye Başkan Yardımcıları Sadık Semih Kayhan, Deniz Kutlu, Orhan Çerkez ile Sosyal ve Yardım İşleri Müdürü Gürsel Sarımaden ile birlikte gıda kolisi yardımının yapıldığı Afet Koordinasyon Merkezi’ni, Maske Dikim Merkezi ve salgın sürecinde halka ücretsiz sıcak yemek hizmeti veren Ataşehir Belediyesi Aşevi’ni ziyaret etti.Sosyal ve Yardım İşleri Müdürü Gürsel Sarımaden'den çalışmalar hakkında bilgi alan Kaftancıoğlu sonrasında ATAMEM'de maske üretimi yapan kursiyerleri ve çalışanları ziyaret etti.

Çalışmalarla ilgili Kaftancıoğlu’na bilgi veren Ataşehir Belediyesi yetkilileri, ”Günde 3 bin maske üretebilme kapasitemiz var. Salgın süreci boyunca 60 bin maskenin yapımını gerçekleştirdik. Çok fazla gıda kolisi talebi alıyoruz. İhtiyaç sahiplerinin taleplerine en kısa sürede olumlu dönüş yapıyor ve yoğun bir şekilde çalışıyoruz” diye konuştu.

İl Başkanı Kaftancıoğlu’nun Ataşehir’deki son durağıysa Türkan Saylan Tıp Merkezi oldu. Burada sağlık çalışmaları ile ilgili bilgi alan Kaftancıoğlu, sağlık çalışanlarına başarılar diledi. Beraberindeki İl yöneticileriyle beraber Ataşehir Belediyesi ziyaretinin ardından Kadıköy Belediyesi’ne geçti.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 1
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'den 19 Mayıs MesajıÖnceki Haber

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi...

Ataşehir'de 19 Mayıs gezici etkinliklerle kutlandıSonraki Haber

Ataşehir'de 19 Mayıs gezici etkinliklerl...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!