CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Onursal Adıgüzel, eşi Duygu Adıgüzel ve kızı Algı Adıgüzel birlikte oylarını kullanmak için Küçükbakkalköy'de Ataşehir 100.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi'ne geldi.

Resim

Adıgüzel çifti "2281" numaralı sandığın bulunduğu sınıfa girerek, sandık görevlileriyle tek tek tokalaştı. Adıgüzel çifti gerekli kontrolün yapılması için kimliklerini sandık görevlilerine verdi. 

Df0C6F8B Aab8 4647 B177 Af7Ee6D5A4D7

Adıgüzel çifti kabine geçerek Ataşehir ve İBB Başkan Adayları, Meclis Üyesi Adaylarının yer aldığı birleşik oy pusulaları ile birlikte mahalle muhtarlarını belirlemek için oyunu kullandı ve zarfı sandığa attı. Onursal Adıgüzel daha sonra oy kullandığı okulda seçmen komşularıyla selamlaştı. 

ResimOy verme işlemi sonrasında Onursal Adıgüzel, "Türkiye için tarihi bir seçimin eşigindeyiz. Oylarımızı kullandık. Vatanımıza, milletimize, Ataşehir ve İstanbul için seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum. Seçimlerin sağ duyu içinde geçmesi, oyların sandığa gittiği gibi sandıktan çıkması ve seçimlerin sonuçlanması, kazananın tebrik edildiği kaybedenin onurlandırıldığı bir süreci Ataşehir'de devam etmesini istiyoruz. Sadece bugün değil, yarından itibaren 420 bin Ataşehir'li komşumuza nerden geldiğine, kime oy verdiğine, nerde doğduğuna bakmadan eşit hizmet etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.