CHP, 23 Haziran Seçimleri için Ataşehir'e o ismi görevlendirdi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP, 23 Haziran Seçimleri için Ataşehir'e o ismi görevlendirdi
23 Haziran'da yenilenecek İstanbul seçimlerinde Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu için CHP Genel Merkezi Ataşehir'e CHP İzmir milletvekili Murat Bakan'ı görevlendirdi.
KORONAVİRÜS
AVCIKORU

CHP İzmir milletvekili Murat Bakan, partisinin görevlendirdiği İstanbul'un Ataşehir ilçesinde seçim çalışmalarını sürdürüyor. 23 Haziran'da yenilenecek İstanbul seçimlerinde Millet İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu için çalışmalarını son sürat sürdüren CHP'li Bakan, İzmir'de yayın hayatını sürdüren Medya Ege'den Ali İhsan Çiftçi'ye Ataşehirle çalışmaları ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
 

"Koordineli çalışıyoruz"
CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, partisi tarafından görevlendirdiği Ataşehir'de Belediye Başkanı Battal İlgezdi ve CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ile koordineli çalıştıklarını belirtti. CHP'li Bakan, "Partimiz tarafından görevlendirildiğim Ataşehir ilçesinde Belediye Başkanı ve ilçe başkanımız ile birlikte koordineli çalışma yürütüyoruz. İlçede son üç seçim sonuçlarına göre daha az oy aldığımız mahallelerde çalışıyoruz. Bu doğrultuda 23 Haziran'da yenilenecek Büyükşehir seçimleri için yoğunluklu olarak mahalle çalışmaları yürütüyoruz" dedi.

İzmirli belediye başkanları da İstanbul'da
Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin ve Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş'in de İstanbul'daki çalışmalara destek olmak için şehirde bulunduğunu söyleyen CHP İzmir milletvekili Murat Bakan, "Seferihisar ve Ödemiş belediye başkanlarımız şu anda destek amacıyla burada. Bayramdan sonra Narlıdere Belediye Başkanımız Ali Engin de burada olacağını söyledi. Bayrama kadar buradayız. Bayramda İzmir'de kısa bir süre bulunduktan sonra yeniden İstanbul'daki çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Milliyetçi-muhafazakar seçmenin de İmamoğlu'na teveccühü var.
Ataşehir'de CHP'ye oy vermeyen, milliyetçi-muhafazakar seçmenin de İmamoğlu'nun haksızlığa uğradığını düşündüğünü belirten CHP'li Bakan, "İlçede yoğunluklu olarak görüştüğümüz CHP'ye oy vermeyen kesimden aldığımız mesaj da İmamoğlu'na bir teveccühün olduğu yönünde. Milliyetçi-muhafazakar seçmen de Ekrem İmamoğlu'nun haksızlığa uğradığını düşünüyor. İkna çalışmalarımız başarılı bir şekilde sürüyor" ifadelerine yer verdi.Kaynak: CHP'li Bakan'dan yoğun İstanbul mesaisi! 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Mevlüt Uysal'a Ataşehir'de bulunan Halk Bankası'nda önemli görev!Önceki Haber

Mevlüt Uysal'a Ataşehir'de bulunan Halk...

22-23 Haziran'da Ataşehir ve Diğer İlçe Nüfus Müdürlükleri Açık OlacakSonraki Haber

22-23 Haziran'da Ataşehir ve Diğer İlçe...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!