COVİD
COVİD

Ataşehirli öğrenci Bilal Taha Demiryülek yaşına rağmen hepimizi gururlandırdı

İstiklal Marşı'nın Kabulü'nün 99.Yıl Dönümü ve Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinlikleri tüm yurtta gerçekleşiyor.

Ataşehir'de 12 Mart etkinliklerinin tüm dünyada dalga dalga yayılan ve 4 binden fazla kişinin ölümüne yol açan corona virüsünden kaynaklı tedbir amaçlı iptal edilmesi nedeniyle gerçekleşecek törende İstiklal Marşı'nın 10 kıtasını okumak için hazırlanan BİLFEN 2.Sınıf öğrencisi Bilal Taha Demiryülek'in provalardaki performansı büyük takdirleri üzerine topladı.

İstiklal Marşı'nın Kabulü'nün 99.Yıl Dönümü ve Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinliklerinin iptal edilmesi nedeniyle Ataşehir'de tören düzenlenememişti. Ataşehir BİLFEN 2.Sınıf Öğrencisi Bilal Taha Demiryülek, İstiklal Marşı'nın Kabulü'nün 99.Yıl Dönümü ve Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'u anma etkinlikleri kapsamında farklı bir etkinliğe imza attı ve provada çekilen görüntülerini Ataşehir Haber'e yolladı.

Ataşehir Haber olarak geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda 2.Sınıf öğrencisi Bilal Talha Demiryülek'in küçük yaşına rağmen büyük özveriyle okuduğu İstiklal Marşı birçok insan ezbere bile bilmezken okuması hepimizi gururlandırdı.

2.Sınıf öğrencisi Bilal Taha Demiryülek provalardaki görüntüsüyle hem İstiklal Marşı'nın 98.Yılını kutlamış hemde  Milli Şair Mehmet Akif Ersoy'u anmış oldu.

Son Eklenen Videolar