ATAŞEHİR BELEDİYESİ

Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları'ndan Gazetelere Anlamlı Ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları'ndan Gazetelere Anlamlı Ziyaret
Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Serap Erikçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" Kapsamında Ataşehir Haber Ajansı'nı ziyaret etti.

"10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"  kapsamında Ataşehir İlçesi'ndeki yerel basın mensuplarını ziyareti geleneksel hale getiren Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Serap Erikçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri bugün İstanbulum Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Önder Kavalcı'yı ve Gazete Ataşehir Haber Koordinatörü Ali Bal ile Ataşehir Haber Ajansı İmtiyaz Sahibi Serkan Şimşek'i ziyaret etti.

Sizler çok zor koşullarda çalışıyorsunuz 
Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Serap Erikçi ziyaretle ilgili her zaman yerel basının önemine vurgu yaparak bu anlamlı günde yerel basının çok zor koşullarda çalıştıklarını ve Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları olarak yerel basın ile işbirliği içinde çalışmalar yaptıklarını vurguladı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladıklarını belirten Erikçi, "Bölgemizdeki yerel basın mensuplarımızı her yıl ofislerinde ziyaret ediyor ve telefon ile günlerini kutluyoruz." dedi.

Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Serap Erikçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri günün anısına Saadet Partisi'nin kurumsal hediyelerini  Ataşehir Haber Ajansı İmtiyaz Sahibi Serkan Şimşek'e takdim etti. 

Saadet Partisi Ataşehir İlçe Yönetimi Yerel Basın'a değer ve önem veriyor
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Ataşehir Haber Ajansı İmtiyaz Sahibi Serkan Şimşek ise; "Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları başta olmak üzere İlçe Başkanlığı'nın yerel basına verdiği değerden memnun olduklarını ve mümkün oldukça ilkeli yayıncılık anlayışı ile davet edildikleri programlara katılım sağladıklarını ve Saadet Partisi'nin yerel basına verdiği değerden dolayı memnuniyetini dile getirirken, ziyaret adına Saadet Partisi Ataşehir İlçe Kadın Kolları Halkla İlişkiler Başkanı Serap Erikçi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri'ne teşekkür ediyorum" dedi.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ataşehir'in ünlü et markası Ümraniye'de Döner Köfte Restaurantı Hizmete AçtıÖnceki Haber

Ataşehir'in ünlü et markası Ümraniye'de...

Battal İlgezdi'den o iddialara cevap gecikmedi! Suç duyurusunda bulunacağımSonraki Haber

Battal İlgezdi'den o iddialara cevap gec...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!