Kadriye Faik Koparan İlkokulu'ndan Kayıp Öğrenci İddiasıyla ilgili açıklama!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kadriye Faik Koparan İlkokulu'ndan Kayıp Öğrenci İddiasıyla ilgili açıklama!
Bugün gerçekleşen 5.7'lik depremin ardından Valiliğin almış olduğu karar sonucunda ilk, orta dereceli okullar tatil edilmişti. Tatil nedeniyle velilerin birçoğu ilkokul'da okuyan çocuklarını almak için okullara akın etmişti.
KORONAVİRÜS
AVCIKORU

Deprem sırasında Ataşehir'deki okullarda herhangi bir hasar ve can kaybı olmadığı öğrenilirken, valilik kararı sonrasında öğrenciler servislerle ve velileriyle evlerine geri döndü. Ataşehir Kadriye Faik Koparan İlkokulu'nda okuyan Ahmet Ali Aras'ın akşam saatlerinde sosyal medya üzerinden kaçırılmış ve kayıp olduğu ile ilgili bir takım paylaşımlar yapılması üzerine okul yönetimi bir açıklama yaptı.

GSM Hatlarının çökmesi algıya neden oldu
Okul Yönetimi yapmış olduğu açıklamada; " Sosyal medya da Kadriye Faik Koparan İlkokulu’nda Ahmet Ali Aras adlı öğrencinin kaybolduğu, kaçırıldığı haberleri dolaşmakta olup bu haberler tamamen asılsızdır. Öğrencinin e-okul sisteminde ikamet ettiği görünen adresteki anneannesi tarafından öğretmenin bilgisi dahilinde alındığı ancak anneanne ve çocuğun anne ve babası arasında iletişim kopukluğu yaşandığından belirli bir süre çocuktan haber alınamayarak panik olunmuştur. Öğrenci şu anda ailesiyle birliktedir ve herhangi bir problem bulunmamaktadır." denildi.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Valilik: İstanbul'da okullar yarın açık!Önceki Haber

Valilik: İstanbul'da okullar yarın açık!

Ataşehir Kent Konseyi Genel Kurulu GerçekleştiSonraki Haber

Ataşehir Kent Konseyi Genel Kurulu Gerçe...

Haber Yorumları

 • Selma kutluğ27-09-2019 09:37

  Bu okulda böyle bisey olmasi mümkün değil müdür o kadar ince o kadar dikkatliki okulun güvenliği üst düzeylerde herşey bizler için aslinda sorun okulda değil biz velilerde sorun önce bizim mi egitim almamiz lazim ne ? Yasak diyorlar girmek akin ediyorlar sen kendini cocugun için bi hışımla cikarken okula diğer çocukları ezerek çıkıyorsun onlarda anne evladi annelik babalik sadece kendi cocugana anna baba olmak degil tüm yavruları korumak yardim etmek keske kimse siniflara cikmasa herkez çocuğunu okulun guvenlik kismindan alsa cok mu zor ne cocuk ezilir ne cocuk düşer biraz algi algi müdür beyin aldigi tun kararlar bizim yavrularimizin güvenliği acisindan biz veliler yardimci olcagimiz noktada köstek oluyoruz

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!