ATAŞEHİR BELEDİYESİ

Gürsel Sarımaden İBB Anadolu Yakası Zabıta Müdürü Oldu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Gürsel Sarımaden İBB Anadolu Yakası Zabıta Müdürü Oldu
Ataşehir Belediyesi'nde Zabıta İşleri Müdürlüğü ve son olarak Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü görevini yürüten Gürsel Sarımaden'e İBB'de önemli görev.

Ataşehir Belediyesi'nde Zabıta İşleri Müdürlüğü ve son olarak Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü görevini yürüten Gürsel Sarımaden, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğü görevine getirildi.

Gürsel Sarımaden'e görevin akşam saatlerinde tebliğ edildiği öğrenildi. Gürsel Sarımaden'in önümüzdeki hafta İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığına bağlı Anadolu Yakası Zabıta Müdürlüğündeki görevine başlaması bekleniyor.

Gürsel Sarımaden kimdir?
1970 Yılında Erzincan'ın Refahiye İlçesinde doğdu.
Ümraniye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ndeki çeşitli görevlerinin ardından Ataşehir Belediyesi'nin kurulması ile birlikte Ruhsat Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü'nde şeflik ve müdürlük görevlerinin ardından Ataşehir Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü görevini yürüttü. Özellikle Zabıta Müdürlüğü döneminde halkla belediyenin arasındaki iletişiminin güçlenmesi ve sorunların hızlı çözülmesi adına ekibiyle birlikte saha çalışmalarını yürüten Sarımaden, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü döneminde ihtiyaç sahibi yeni evlenen çiftlere yönelik gelinlik yardımı yapılması, evinde beyaz eşya ve koltuk takımı gibi ev eşyası eksik olan vatandaşlara yönelik eşya yardımı yapılması, kıyafet kumbaraları ile giysilerin toplanılması ve bunların ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara dağıtılması, Ataşehir'deki ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik aşevi'nden günlük sıcak yemek götürülmesi, cenazesi olan ailelere yönelik yemek ve çadır hizmetlerinin verilmesi, yeni doğan bebeklere yönelik hoşgeldin bebek projesi, çocuklar gülsün diye oyuncak dağıtılması, Ramazan ve Muharrem aylarında aşure ve iftar programlarının düzenlenmesini sağladı.
Evli olan Gürsel Sarımaden, Anadolu ve Avrupa Yakası Erzincanlılar Derneği Başkanlığı görevini de yürütmektedir.

 


 • 2
  SEVDİM
 • 7
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Geri dönüşümün önemi Ataşehir'de eğitimcilere anlatıldıÖnceki Haber

Geri dönüşümün önemi Ataşehir'de eğitimc...

Otizmli Genç Ressam Tuna Taşkın Üçüncü Resim Sergisini Ataşehir'de açtıSonraki Haber

Otizmli Genç Ressam Tuna Taşkın Üçüncü R...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!