Ataşehir'de evden eve nakliyat hizmetleri

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ataşehir'de evden eve nakliyat hizmetleri
Ataşehir evden eve nakliyat sektörün de hizmet veren sayısız firma bulunmakktadır.

Ataşehir evden eve nakliyat sektörün de hizmet veren sayısız firma bulunmakktadır. Ancak bu firmaların birçoğu komisyonculuk yapmaktadır. Yani internet veya başka kanallar üzerinden gelen işleri belirli bir ücret karşılığında nakliyecilere vermektedir. Bu durumda da müşterilerimiz kimle ve hangi firma ile çalışacağı hakkında bilgi sahiibi olamamaktadır. İstanbul evden eve nakliyat sektöründe boy gösteren Hekimoğlu taşımacılık ise profesyonel bir destek sağlamaktadır. Firmamız komisyon üzerinden kazanç elde etmemektedir. Kurumsal çalışma ve hizmet anlayışımız sayesinde tüm ev sahipleri yüksek düzeyde memnun edilmektedir. Ayrıca firmamız ofis taşıma, şehir içi nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliye gibi hizmetler sunmaktadır.

 

İstanbul Anadolu Yakası Nakliyat
İstanbul Anadolu yakası nakliyat şirketimiz, tüm ilçelere ve mahallerere araç desteği sağlamaktadır. Tüm yükler bir iş günü içerisin de yeni adreslere götürülmektedir. Ayrıca mobiilyalar, beyaz eşyalar ve diğer yükler için montaj desteği verilmektedir. Firmamızın personelleri ambalajlama çalışmalarını hassasiyet ile gerçekleştirmektedir. İstanbul evden eve nakliyat firmamız taşıma işlemleri sırasında eşyaların zarar görmesini veya deforme olmasını engellemektedir. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi daireler de bulunan tüm yükler uzman ekiplerimmiz tarafından dikkatli bir şekilde binadan çıkarılmaktadır. Yükleme sırasında da eşyaların fiziksel özellikleri göz önünde bulundurulmaktadır. Bu sayede sevkiyat ve dur kalk sırasında maddi kayıpların yaşanması engellenmektedir. İstanbul Anadolu yakası nakliyat kurumsal taşımacılık ve ofis taşıma noktasında da oldukça profesyoneldir.

Ev Taşıma Fiyatları
Ev taşıma fiyatları hakkında araştırmalar yapan müşterilerimizin karşısına uçuk rakamlar çıkmaktadır. Hizmet bedellerinin belirlenmesi aşamasında eşya sayıları göz önünde bulundurulmaktadır. Ancak pek çok şirket kafasına göre hesaplamalar gerçekleştirmektedir. Ev taşıma fiyatlarıı içerisinde paketleme, mobilyalar için montaj ve sökme gibi ekstra hizmetler de yer almalıdır. Firmamız özellikle de İstanbul evden eve nakliyat sektörünün en ucuz hizmetini vermektedir. Pendik Kartal gibi yakın güzergahlar için yüzde 40’lık bir indirim yapılmaktadır. Ayrıca şehir içi ev taşıma, parça eşya taşıma, ofis taşıma gibi hizmetler de çok uygun rakamlar ile verilmektedir.

Ataşehir  Evden Eve Nakliyat Firmaları
Hekimoğlu şirketi, 2000 yılından bu yana Ataşehir  evden eve nakliyat sektörün de hizmet vermektedir. 10’a yakın araç modelimiz sayesinde 5+2 gibi dubleks daireler bile tek sefer de bakil edilmektedir. Yüksek katlı yapılar ve rezidanslar için ise asansör sistemleri temin edilmektedir. İstanbul Anadolu yakası nakliyat şirketimiz, tüm adreslere tamamen ücretsiz bir şekilde ekspertiz desteği sağlamaktadır. İstanbul’dan Ankara’ya, İzmir’ ve Bursa’ya sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız sayesinde ev değişikliği ve taşınma süreci sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Detaylı fiyat bilgisi için İstanbul evden eve nakliye firmamızı arayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: http://www.hekimogluevdenevenakliye.com/atasehir-evden-eve-nakliyat.html


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Ataşehirde Uyuşturucu OperasyonuÖnceki Haber

Ataşehirde Uyuşturucu Operasyonu

CHP Ataşehir'den Okul ve Sandık Sorumlularına Teşekkür KahvaltısıSonraki Haber

CHP Ataşehir'den Okul ve Sandık Sorumlul...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!