ATAŞEHİR BELEDİYESİ

AK Parti Ataşehir'den sorumlu il yönetim kurulu üyesi değişti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti Ataşehir'den sorumlu il yönetim kurulu üyesi değişti
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından yapılan görevlendirmeler sonucunda Ataşehir İlçe Başkanlığının sorumlu il yönetim kurulu üyesi değişti.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı tarafından yapılan görevlendirmeler sonucunda Ataşehir İlçe Başkanlığının sorumlu il yönetim kurulu üyesi değişti. Yapılan görevlendirmeler sonrasında 2 yıl boyunca Ataşehir İlçe Başkanlığı'ndan sorumlu il yönetim kurulu üyesi İrem Selay Atay Kadıköy ilçesinden sorumlu olurken Ataşehir İlçesi'nden sorumlu il yönetim kurulu üyesi ise Ebru Saraçoğlu oldu. İrem Selay Akay Kadıköy'de, Ebru Saraçoğlu'da Ataşehir'deki ilk toplantılarına geçtiğimiz hafta katıldı. 

Ebru Saraçoğlu Kimdir?
1979 İstanbul'da doğdu. Makedonya göçmeni bir aileye mensup olan Ebru SARACOĞLU İlk-orta okulu Ümraniye’de Lise eğitimini Üsküdar Ticaret Meslek Lisesinde Üniversite eğitimimi ise, İşletme Yönetimi bölümünü "Türkiye’de Girişimci Kadın" konulu tez ile tamamladı. Halen Dış Ticaret üzerine eğitimini devam ettirmektedir. İş hayatına 1996 -1999 yılları Özel bir bankada Dış Ticaret biriminde başladı ardından bir çok şirkette üst düzey yöneticilik yaptı. 2008 yılında kendi işini kurma kararı aldı halen Reklam sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. İTO 30 Nolu Bilgi,İletişim ve Medya Meslek Komitesi üyesidir. Siyasi hayatı; 2009 yılında Ak Parti Ümraniye Yamanevler mahalle teşkilatında Tanıtım Medya Birim başkanı olarak göreve başladı. 2010 yılında Halk oylaması Referandum seçimlerinde İl başkanlığı Skm’de 1.Bölge Bina giydirme sorumlusu, 2011 Yılı Genel Seçimlerinde İl bina giydirme sorumlusu, 2014 yılı Yerel Seçimlerinde ve 2014 Yılında Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde İl bina giydirme sorumlusu, 2012-2014 dönemi Ümraniye İlçe yönetiminde görevime devam etti. 2014-2016 yılında kongre ile İlçe yönetiminde ilçe Başkan yrd.olarak görev aldım. 2015 Yılında Genel Seçimlerinde Kasım seçimlerinde İl bina giydirme sorumlusu 2017 Anayasa Değişikliği Halk oylamasında Skm İl Bina giydirme sorumlusu olarak görev aldı. 2016-2017 yılında Ümraniye Çevre Şehir ve Kültür ilçe başkan yardımcısı 2017-2018 yılında yine Sivil Toplum ve Halkla ilişkiler İlçe başkan yardımcısı olarak görevini ifa etti. 2018 İstanbul İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresi ile İl yönetim kurulu üyesi olarak görevine devam eden Ebru SARAÇOĞLU Evli ve 1 çocuk annesidir.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CHP Ataşehir’de Celal Yalçın Dönemi BaşladıÖnceki Haber

CHP Ataşehir’de Celal Yalçın Dönemi Başl...

Ataşehir Belediyesi 4. Uluslararası Klasik Müzik Festivali BaşladıSonraki Haber

Ataşehir Belediyesi 4. Uluslararası Klas...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!