Ataşehir'deki Okullara Müdür Yardımcıları Atamaları Gerçekleştirildi! Tam Liste için tıklayınız...

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ataşehir'de Müdür Yardımcılığı kadrolarına yeniden atama sonuçlarını açıkladı. Yapılan atama listesine göre aynı kurumlar olmak üzere toplam 70 Müdür Yardımcısının yeniden ataması yapıldı.

Ataşehir'deki Okullara Müdür Yardımcıları Atamaları Gerçekleştirildi! Tam Liste için tıklayınız...
  • 29 Haziran 2019, Cumartesi 10:28
  1. ADNAN GÜRE / Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji / İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu
  2. AHMET ŞEN / Sınıf Öğretmenliği / Kayışdağı Arif Paşa İlkokulu
  3. AHMET TOPAL / Makine Tek./Makine ve Kalıp / Ulubatlı Hasan Mesleki Eğitim Merkezi
  4. AKKENT GENÇAY /  İngilizce / Ata İlkokulu 
  5. ALPARSLAN SARI / Muhasebe ve Finansman / Ataşehir Rotary Çok Programlı Anadolu Lisesi
  6. ASLIHAN IŞIK / El San.Tek./Nakış / Ataşehir İbrahim Müteferrika Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  7. ASUMAN BALKAN / Sınıf Öğretmenliği / Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
  8. ATILGAN GÖKMEN / Teknoloji ve Tasarım / T. Emlak Bankası Ataşehir Ortaokulu
  9. AYLİN HALLAÇ / Türk Dili ve Edebiyatı / Ulubatlı Hasan Mesleki Eğitim Merkezi
  10. BANU BOZKURT / Sınıf Öğretmenliği / Ali Fuat Cebesoy İlkokulu
  11. BAYRAM GAYGUSUZ /  Türkçe / Küçükbakkalköy Kemal Berktan Ortaokulu
  12. BEHRAM ŞAHİN / Muhasebe ve Finansman / Ataşehir R. Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  13. BETÜL KURTULAN /  Okul Öncesi Öğrt / Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu
  14. BİGE ÖZ / Giyim Üretim Tek. / Moda Tasarım Tek./ Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi
  15. BİLLUR YANARDAĞ / Türk Dili ve Edebiyatı / Ataşehir Rotary Anadolu Lisesi
  16. CANAN FÜMEN / Sınıf Öğretmenliği / Cemile Besler İlkokulu
  17. CELAL NURİ ÖNER / Sosyal Bilgiler / Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu
  18. DİLEK OĞUZ / Sınıf Öğretmenliği / Halil Atamavcı İlkokulu
  19. DİLEK ONURLU /  İngilizce / Sare Selahattin Uzal İlkokulu
  20. EBRU KARAN /  İngilizce / TEB Ataşehir Anadolu Lisesi
  21. EBRU YALI ÇOBAN /Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji / Mustafa Zeki Demir Ortaokulu
  22. ELEM TİGAR /  Okul Öncesi Öğrt / Fahriye Vandemir Anaokulu
  23. ERKAN ÖZER /  Okul Öncesi Öğrt / Lemanana Anaokulu
  24. ERSİN KESKİN / Din Kült. ve Ahl.Bil. / Şehit Öğretmen Mehmet Fidan İlkokulu
  25. FATİH CEVİZ / Sınıf Öğretmenliği / Akşemsettin İlkokulu 
  26. FATMA AŞNAZ / El San.Tek./Nakış / Ataşehir Halk Eğitimi Merkezi
  27. FATMA UĞUR /  Okul Öncesi Öğrt / Fetih İMKB İlkokulu
  28. FERİT KIZILDERE / Sınıf Öğretmenliği / Şehit Öğretmen Hasan Akan İlkokulu
  29. FİLİZ YILDIRIM / Sosyal Bilgiler / Şehit Öğretmen Mehmet Fidan Ortaokulu
  30. GÜL TANRIVERDİ Müzik / Aşık Veysel Anadolu Lisesi
  31. GÜLÇİM KÖROĞLU /  İngilizce / T. Emlak Bankası Ataşehir Ortaokulu
  32. HAMZA BÖLÜKBAŞI /  Türkçe / İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu 
  33. HARUN KELEŞ / Din Kült. ve Ahl.Bil. / Cahit Zarifoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi
  34. HELİN DEMİR KAYA / Sınıf Öğretmenliği / Ali Nihat Tarlan İlkokulu 
  35. İLKER ÇAPAN İlköğretim / Matematik Öğr. / Piri Reis Ortaokulu
  36. KADRİYE TAŞKÖPRÜ / Sosyal Bilgiler / Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu
  37. KEMALETTİN ÜNAL / Tarih / Ataşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  38. KEREM ÖZ / Elektrik-Elektronik Tek./Elektronik / Ulubatlı Hasan Mesleki Eğitim Merkezi 
  39. MEHMET SAYGI / Özel Eğitim / Lions Özel Eğitim Meslek Okulu
  40. MEHMET HAKAN GÜL / Sınıf Öğretmenliği / Çağrıbey İlkokulu
  41. MURAT BATI / Matematik / Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
  42. MUSA FINDIK / Sınıf Öğretmenliği / Mustafa Zeki Demir İlkokulu
  43. MUSTAFA KIR / Rehberlik / Ata İlkokulu
  44. MUSTAFA ÖZKAN / Sınıf Öğretmenliği / Akşemsettin İlkokulu
  45. NALAN TOPRAK Yiyecek İçecek Hizmetleri / Ataşehir R. Bayraktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 
  46. NECDET KORKUT / Sınıf Öğretmenliği / Kadriye Faik Koparan İlkokulu 
  47. NUR SUBAŞI / Özel Eğitim / Ataşehir Özel Eğitim Meslek Okulu
  48. ÖZCAN POLAT / Bilişim Teknolojileri / Dr.Nurettin Erk-Perihan Erk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi4
  49. ÖZCAN ULUĞ / Sınıf Öğretmenliği / Ali Nihat Tarlan İlkokulu
  50. ÖZLEM ÖZKAN / Sınıf Öğretmenliği / Necatibey İlkokulu
  51. SADIK ÇOBAN / Türk Dili ve Edebiyatı / Ataşehir D. Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  52. SADIK KİBAR /  İngilizce / İçerenköy Hasanleyli İlkokulu
  53. SAFİGÜL GÜMÜŞ /  Okul Öncesi Öğrt / Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hast. Kopuzlar Vakfı Anaokulu 1
  54. SAFİYE KARADUMAN /  Türkçe / Şehit Cengiz Hasbal Ortaokulu
  55. SANEM DURU ÖCAL / Matematik / Ataşehir D. Sabancı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  56. SEMRA ARDA / Sınıf Öğretmenliği / Sakarya İlkokulu
  57. SENAY ÖZDEMİR /  İngilizce / Şehit Öğretmen Hasan Akan İlkokulu
  58. SERDAR YALKUT / Rehberlik / Halil Atamavcı İlkokulu 
  59. SERPİL KEYFOĞLU / Teknoloji ve Tasarım / İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu
  60. SERVİNAZ KÖKEN / Sağlık Bilgisi / Ataşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  61. SEVİNÇ ÇETİNTAŞ Giyim Üretim Tek. / Moda Tasarım Tek.Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  62. SİNAN KARAKAŞ /  İngilizce / Ataşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
  63. ŞAKİR YILMAZ /  Türkçe / Yeni Çamlıca İmam Hatip Ortaokulu 
  64. ŞERMİN ERDEMİRCİ / Sınıf Öğretmenliği / İçerenköy Hasanleyli İlkokulu
  65. TÜBA ÖZÇELİK Coğrafya / Ataşehir Anadolu Lisesi
  66. YAŞAR ÇAĞLAR / Sınıf Öğretmenliği / Şehit Öğretmen Mehmet Fidan İlkokulu
  67. YILDIZ BEYAZASLAN /  Türkçe / İçerenköy Hasanleyli Ortaokulu
  68. YUSUF EROĞLU / Sınıf Öğretmenliği / Kanuni Sultan Süleyman İlkokulu
  69. YUSUF ZİYA GÜMÜŞLER / Tarih / Mehmet Rauf Anadolu Lisesi
  70. ZEYNEP SEMA ÇAKIRTAŞ / Görsel Sanatlar / Ataşehir Özel Eğitim Meslek Okulu
     
Beğendim 2 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

BİYOGRAFİLER

tümü
yukarı çık